skip to Main Content

Першочергово ми допомагаємо формуванням, які виконують бойові завдання у гарячих точках, бойовим підрозділам (ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТрО) в залежності від наших можливостей.

Ми  отримуємо запити від командирів військових частин та формувань. Приймаємо нові термінові замовлення від батальйонів та бригад, які знаходяться на передовій.

Наша головна мета – це допомога саме підрозділам. Тому ми не приймаємо індивідуальні запити від родичів або друзів із проханням забезпечити одного бійця.

Ми не здійснюємо індивідуальні замовлення за ваші внески. Тобто, якщо ви відправили гроші на рахунки нашої благодійної організації і хочете, щоб ми виконали ваше конкретне замовлення. Ми закуповуємо обладнання/спорядження/техніку за принципом терміновості та в залежності не від ваших побажань, а від термінових запитів воїнів з передової.

Щоб отримати допомогу, потрібно заповнити дану форму

Також, ми не здійснюємо доставку посилок конкретному бійцю.

Подати офіційний запит в нашу благодійну організацію може командир бойового підрозділу (ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТрО).

Для цього потрібно заповнити дану форму

У вказаній формі необхідно прикріпити сканкопію або фото офіційного запиту (бажано на бланку підрозділу) відповідно з підписом і печаткою.

Зразок запиту

Якщо у нас є можливість одразу закрити хоча б частину позицій із вашого списку, ми з вами зв’яжемось за вказаним вами номером.

Ми не опрацьовуємо запити про допомогу від цивільних осіб та військових у коментарях в соцмережах чи месенджерах.

Організатори нашої благодійної організації зв’язуються з контактними особами із ваших запитів лише тоді, коли вже мають можливість задовольнити певні позиції із запиту. На деякі заявки ми не можемо відповісти через те, що на складі відсутні позицій, якими ми могли б закрити ваш запит.

Ми не здійснюємо підтвердження всіх надісланих вами запитів телефонним дзвінком. Дякуємо на ваше розуміння!

Наші пріоритетні цілі:

  • тепловізори, приціли, прилади нічного бачення та квадрокоптери;
  • автомобілі (завжди потрібні у великій кількості);
  • бронежилети та каски;
  • медичні засоби (турнікети, кровоспинні, декомпресійні голки, оклюзійні наліпки).

Якщо у вас або у наших партнерів буде можливість закупити екіпіровку, взуття або одяг для військових, привозьте нам в офіс, ми гарантуємо передачу бійцям в гарячі точки.

Так, звичайно. Нам часто допомагають наші партнери та просто небайдужі люди з-за кордону. Зазвичай, це грошові перекази, на які ми вже закуповуємо все необхідне для наших бійців на передовій.

Наша БО не фінансує подібні закупки, навіть якщо ви будете готові зайнятися всією логістикою, так як немає гарантій доставки вантажу в необхідну точку.

Але, якщо ви знаходитесь в Європі, нам знадобиться ваша допомога у закупівлях необхідних товарів.

У такому випадку ми співпрацюємо з вами в індивідуальному порядку за наступною процедурою:

Пишіть нам на пошту office@invictus.com.ua (опишіть, чим саме ви бажаєте допомогти).

Просимо вас самостійно організувати доставку до України, а в Україні ми вже зможемо організувати доставку в необхідні точки, вашу посилку буде передано бійцям в гарячі точки.

На даний час, ми не надаємо рекомендації щодо волонтерів в інших країнах.

Ні, зараз ми зосереджені на поставках, які можуть надійти якомога швидше та без  додаткових умов. Просимо вибачення, що не зможемо приділити час для вашої пропозиції.

Ви можете зв’язатись з нашим юристом, він зможе вам підказати, як краще вирішити це питання (office@invictus.com.ua).

Ні, зараз ми сконцентровані на забезпеченні всім необхідним підрозділів ЗСУ, які зараз знаходяться на передових позиціях. Тому, здійснювати адресні доставки зараз не маємо часу.

Ми надаємо всі фотозвіти, періодично (відповідно до зайнятості) розміщуємо фото на нашому сайті.

Back To Top